BON BON – ruční výroba čokolády, marcipánu a pralinek

Oslaďte si život díky naší výrobě marcipánu

Milujete lahodnou chuť čokolády a toužíte ji sdílet se svými blízkými? Využijte zručnost a dlouhodobou zkušenost našich cukrářů. Originální výrobu čokolády, figurek, pralinek a výrobu marcipánových specialit stále zdokonalujeme jedinečností zpracování a novými nápady. Nabízíme franšízovou licenci.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Kotnovská 138/13
  • Tábor
  • 390 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba čokolády a čokoládových pochoutek

Naše společnost se už od roku 2007 věnuje veškeré činnosti související s výrobou čokolády, čokoládových figurek, pralinek a specialit z marcipánu. Od začátku jsme ji založili na těch nejlepších domácích i zahraničních surovinách a originální receptuře. Jen tak mohou naše výrobky přinést zákazníkům pocit hebké pohody a přítomnosti, ať už ve chvílích intimní samoty nebo ve společnosti svých blízkých, přátel i obchodních partnerů. Ano, i na ty nezapomínáme, protože taková originální firemní prezentace v podobě 3D čokoládových pralinek s logem nemá chybu. Naše výrobky cílíme také na děti. Které z nich by netoužilo po mléčné čokoládové figurce v podobě rozverného šaška, milého pejska nebo nádherně vybarveného papouška? Myslíme i na milovníky oblíbených čokoládových pralinek. Vyrábíme jich více než sto různých druhů a stále zkoušíme nové náplně. Višňová hořká nebo mléčná fresh pralinka s vanilkovým krémem jsou ale takové chuťovky, že je není snadné překonat.

Ruční výroba marcipánu a specialit

Oblíbená cukrářská hmota marcipán vyrobená z mandlí a cukru nám díky svým vlastnostem dovoluje vyrábět marcipánové figurky ladných tvarů a v pestrém barevném provedení. Používáme k tomu barviva na přírodním základě. Pro děti vytváříme zvířátka nebo známé televizní či filmové postavičky, jako jsou třeba Bob a Bobek – králíci z klobouku. Rádi obdarováváte své blízké neobvyklými dárky, které potěší nejen oko, ale i chuťové buňky? Marcipánové speciality připravujeme v několika základních tvarech a doplňujeme oříšky, kokosem nebo čokoládou. Velmi žádané jsou třeba třešně nebo švestky v marcipánu či skořicové koule.

Naše společnost má vlastní síť obchodů u nás a dalších zemích EU. Nabízíme podnikatelskou příležitost pro šikovné lidi, a to formou franšízy. Dále provozujeme síť čokolaterií Café Budík a Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře .

Naše nabídka

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce